top of page

Pranie Czyszczenie Tapicerki Samochodowej

Auto Myjnia Samochodowa w Warszawie

CLASSIC CAR WASH

Drodzy Państwo, oferujemy Pranie Tapicerki samochodowej w korzystnych cenach. Auto małe 430zł, auto duże 480zł, SUV 510zł, BUS 600zł. W pakiecie tym zawarte jest również mycie auta z zewnątrz i wewnątrz (pakiet złoty). Logistycznie wygląda to w ten sposób, iż zostawiają Państwo u nas auto jednego dnia i do odbioru jest następnego dnia rano suche. Auto po praniu tapicerki przez noc suszone jest pod nagrzewnicami i idealnie wysycha nawet zimą gdyż temperatura wewnątrz hali nocą oscyluje w okolicach 32 stopni niezależnie od pory roku. Jeśli auto jest wyjątkowo brudne to bardzo dobrym rozwiązaniem jest zrobienie po praniu ozonowania wnętrza i klimatyzacji - dzięki temu auto jest czyste i do tego nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów.

Prosimy by auta które zostawiają Państwo na pranie tapicerki, pozbawione były wszelkich osobistych rzeczy. Informujemy jednocześnie, iż schowki czyścimy na wyraźne polecenie klienta, dbając o Państwa prywatność.

Przy praniu tapicerki (pakiet platynowy) lub detailingu( polerowanie, ceramika) którym również się zajmujemy, możliwy jest serwis door to door na terenie Warszawy i okolic. Koszt to odległość myjni od Państwa wg. map google x 3zł netto. Jest to koszt w jedną stronę, czyli dwóch pracowników przyjeżdża naszym autem do Państwa i zabieramy Państwa pojazd do nas na myjnię. Jeśli mamy również odstawić auto z powrotem - również liczymy wg. schematu km x 3zł netto.

 

Pranie tapicerki - dlaczego warto

Każdy materiał tapicerki samochodowej z czasem brudzi się, powstają zacieki, plamy, kurz który miesza się z wilgocią - to wszystko wnika głęboko we włókna tapicerki i jest utrwalane przez wysoką temperaturę i promienie słoneczne. Po uchyleniu szyby w deszczowy dzień deszcz zmieszany z brudem z auta osiada zarówno na plastikach jak i na tapicerce materiałowej oraz skórzanej.

Pranie tapicerki zaczynamy od dokładnego odkurzenia auta z brudu, kurzu, okruchów i innych zanieczyszczeń stałych, następnie wydmuchujemy kurz z kabiny pasażerskiej sprężonym powietrzem. Kolejnym etapem jest mycie plastików specjalnym środkiem, tak by podczas prania nie miało miejsca przejście brudu z plastików na tapicerkę. W końcu zaczynamy od prania ekstrakcyjnego profesjonalnym odkurzaczem marki Nilfisk, w przypadku większych zabrudzeń używamy dodatkowo urządzenia tornador które wyciąga brud głęboko ze środka fotela na wierzch. Auto po zakończeniu powyższych czynności jest wilgotne, więc kilka godzin suszymy je pod specjalnymi nagrzewnicami napędzanymi ciepłem technologicznym. W przypadku skór pierzemy je również ekstrakcyjnie oraz z pomocą specjalnej miękkiej szczoteczki. Na koniec zabezpieczamy elementy skórzane specjalną odżywką, która konserwuje, zabezpiecza, natłuszcza i pozostawia skórę odporną na brudzenie pękanie i zużycie.

Ostatnim etapem jest dokończenie sprzątania - konserwacja plastików płynami antystatycznymi, z dodatkiem silikonu bądź vinylu, które zapobiegają osadzaniu się kurzu i brudu, myjemy dokładnie szyby w aucie, myjemy całe auto z zewnątrz najpierw aktywną pianą, następnie gąbką z szamponem, nakładamy hydrowosk i suszymy auto. Końcową fazą pozostaje umycie szyb od zewnątrz, mycie progów, zaczernienie opon i odświeżenie zapachu we wnętrzu auta. Usługa prania trwa ok. 3 godzin, następnie auto potrzebuje w zależności od temperatury otoczenia i metody suszenia od 3 do 8 godzin na wyschnięcie. Obecna technologia pozwala nam na pranie aut bez kolejki - dotyczy to zostawienia auta wieczorem na noc i odbioru rano - więc można zadzwonić i zostawić auto tego samego dnia.

 

 

 

 

 

Zapraszamy Serdecznie!

ClassicCarWash Pranie Tapicerki Samochodowej

Aleje Jerozolimskie 200 (włochy)

02-486 Warszawa

tel. +48 508-808-988

 oraz po praniu
bottom of page